Produkty
Video

Život v lepšom svetle
Vplyv plnospektrálneho osvetlenia

Najobľúbenejšie produkty
Banner

Zdravé Svetlo® - VÝSKUM

Vplyv plnospektrálneho osvetlenia na zdravie a pracovnú výkonnosť

Prečo sme sa rozhodli výskum uskutočniť?

V Nemecku a USA sa plnospektrálne osvetlenie používa už mnoho rokov a uskutočnil sa tam aj celý rad výskumov potvrdzujúcich jeho jedinečný vplyv na zrak, zdravotný stav i pracovnú výkonnosť. V strednej a východnej Európe je však vplyv plnospektrálneho osvetlenia novinkou a žiadne podobné štúdie tu zatiaľ neprebehli.

Ako bude výskum prebiehať ?

  • Účastníkom výskumu sa môže stať akákoľvek firma bez ohľadu na veľkosť a počet zamestnancov. Týmto firmám budú po dobu 30-45 dní zapožičané plnospektrálne trubicové žiarivky NASLI®, ktoré nainštalujete vo svojich priestoroch ( v týchto miestnostiach nesmie byť použitý iný typ stropného osvetlenia)
  • Zamestnanci, ktorí budú pracovať v uvedených priestoroch, budú sledovať a subjektívne hodnotiť zmeny vo svojom zdravotnom stave a pracovnej výkonnosti. Po skončení uvedenej doby vyplnia dotazník so 48 otázkami, v ktorom tieto zmeny ohodnotia.
  • Termín, v ktorom bude štúdia prebiehať, navrhne firma sama, vzhľadom na obmedzený počet žiariviek k zapožičaniu však môže byť posunutý.
  • Po skončení štúdie je možné plnospektrálne svetelné zdroje zakúpiť zo zľavou.

Ako sa pripojiť?

Ak máte záujem stať sa účastníkom tohto unikátneho projektu, kontaktujte nás, prosím, na email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. "> Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. , alebo telefonicky na číslo 0903 197 179.